O webu

Prohlášení provozovatele

Výhradním provozovatelem této www prezentace je MUDr. Kamila Marholdová. Veškeré změny a úpravy, prováděné na těchto stránkách, jsou výsledkem dohody provozovatele a autora, který je zároveň správcem těchto stránek. Autor dále neodpovídá za obsah těchto HTML stránek, pouze za jejich technické provedení.

Prezentaci vytvořila PORTA DESIGN s.r.o.

Grafické studio a komunikační agentura PORTA DESIGN je dodavatelem komplexních řešení v oblasti vizuální komunikace. Zaměřuje se zejména na firemní design, návrh a produkci tištěných materiálů a sofistikovaná internetová řešení. Mezi její zákazníky patří společnosti a organizace jako je Masarykova univerzita, Jihomoravský kraj, Město Kroměříž, Moravská zemská knihovna, Lavimont Brno, Mayer & Co Beschläge GmbH, Gumotex Automotive, Medicom International, MAKRO Cash & Carry ČR nebo Diecézní charita Brno.

Prohlášení o přístupnosti

Tento web se snaží o maximální přístupnost svého obsahu pro všechny jeho návštěvníky podle metodiky WCAG 1.0. Při vytváření těchto stránek bylo také přihlíženo k zásadám metodiky „Dive into accessibility“.

Technické zpracování

Obsah této www prezentace je vytvořen v XHTML 1.0 Strict, vizuální podoba pomocí CSS 2.

Ochranné známky

Ochranné známky uvedené nebo zobrazené na tomto webu jsou registrovanými i neregistrovanými ochrannými známkami jejich právoplatných vlastníků.